Výrobní inženýr - výrobní technologie (HO, flexibilita, 13. plat)

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Do přední plzeňské výrobní firmy obsazujeme pozici VÝROBNÍHO INŽENÝRA, který by měl na starosti aplikaci nových moderních technologií do výroby. Jste čerstvým absolventem strojní nebo elektrotechnikcé fakulty nebo již máte dlouholetou praxi a chcete se posunout dál? Přihlaste se.

Na této pozici Vás čeká:
* implementace nových zařízení
* instalace výrobních zařízení a linek
* návrh a optimalizace výrobních procesů a zařízení
* příprava potřebné dokumentace
* vytváření nákupních specifikací
* komunikace s dodavateli z ČR i zahraničí
* komunikace s oddělením údržby a výrobou

Požadavky

* min. VŠ vzdělání fakulty strojní/elektrotechnické nebo SŠ vzdělání s odpovídající praxí v oboru - engineering, technický nákup, údržba
* kreativita, manuální zručnost
* mírně pokročilá úroveň anglického jazyka
* čtení technické výkresové dokumentace
* pokročilé ovládání MS Office
* velkou výhodou je znalost programů AutoCAD nebo Solid Edge

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek