Vložit inzerát

TECHNICKÝ MANAŽER

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Máte praxi na manažerské pozici technického charakteru? Orientujete se v plynárenství, elektrotechnice, teplárenství nebo strojírenství? Domluvit se anglicky Vám nedělá žádný problém?
Do výrobní firmy hledáme Technického manažera a pokud jste odpověděli na všechny výše uvedené otázky "ano", pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis.

A co Vás ve firmě čeká:
- zodpovědnost za technický stav strojního zařízení
- budete klíčový kontakt pro dodavatele energií a vody
- budete vlastník a strategický vedoucí dispozice továrny a jejího plánování
- budete řídit tým technického oddělení
- a čekají Vás určitě cesty v rámci ČR a všech závodů v rámci společnosti

Důležitá je pro nás osobnost, drive a manažerská praxe!

Požadavky

- VŠ vzdělání (technické zaměření - elektrotechnika, strojírenství)
- AJ na úrovni B2 (slovem i písmem) - meetingy v angličtině
- Orientace v plynárenství, elektrotechnice, teplárenství nebo strojírenství
- Praxe s řízením projektů rozvoje energetiky!
- Znalost procedury TPM (výhodou)
- Praxe v oboru elektro (výhodou)

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 80000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek