Vložit inzerát

INŽENÝR KVALITY

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Volná pracovní pozice pro INŽENÝRA KVALITY v oddělení montážních linek.

Co Vás bude na pracovní pozici čekat:

- Analyzuje a řeší interní defekty finálních výrobků, submontáží a komponentů vyrobených na oddělení výroby dílů
- Kontroluje dodržování standardizované práce na linkách a řešení abnormálních situací
- Kontroluje změnové body v procesech
- Připravuje a vede procesní audity na linkách
- Reviduje inspekční standardy

Požadavky

Zkušenosti a znalosti, které byste měli mít?

- VŠ nebo SŠ vzdělání s 2 roky praxe v oblasti automobilového průmyslu automobilového průmyslu
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni (min. B1)
- Znalost nástrojů kvality, PPAP, PFMEA, MSA & G8D,
- Výhodou znalost APQP, ISO/TS 16 949, VDA 6,
- Schopnost orientace v technických výkresech a dokumentaci,
- Být aktivním řidičem sk. B

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 46000 CZK do 48000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek