Vložit inzerát

SENIOR ÚČETNÍ

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Náplň práce:
- kompletní zpracování účetnictví (US GAAP, CZ GAAP)
- zodpovědnost za měsíční závěrku
- účtování mzdových rekapitulací
- kontrola čtvrtletních a měsíční zůstatků na účtech
- příprava přiznání k DPH
- vedení auditů

Vaší náplní práce na pozici bude především:
*Evidence a zakládání faktur
*Kontrola správnosti údajů na fakturách
*Účtování tuzemských i zahraničních faktur
*Kompletace faktur, příjemek a dodacích listů
*Komunikace s dodavateli
*Podílení se na pravidelných uzávěrkách, výkaznictví a případných auditech
*Tvorba platebních příkazů a zpracování bankovních výpisů
*Kontrola správnosti účetní dokumentace
*Zpracování, vyplňování a archivace statistické dokumentace
*Administrativní podpora finanční účtárny

Požadavky

- ekonomické vzdělání nebo odpovídající praxe
- komunikativní znalost AJ - vedení v Belgii, pravidelné videocally s kolegy ze zahraničních závodů
- výhodou práce v SAP
*SŠ ekonomického zaměření
*Praxe v účetnictví
*Znalost české účetní a daňové legislativy, znalost IFRS výhodou
*Znalost MS Office (Word, Excel), práce v SAP výhodou
*AJ - komunikativní úroveň
*Spolehlivost, zodpovědnost, smysl pro detail, pečlivost, systematičnost

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek