Vložit inzerát

RECEPČNÍ V CENTRU PRAHY, 35 000 Kč/měs.

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Zajímala by Vás práce na recepci a máte už administrativní zkušenosti? Pak nám pošlete svůj životopis!

Do investiční společnosti působící v oblasti nemovitostí hledáme usměvavého, přátelského a komunikativního kolegu/kolegyni, který se postará o chod firemní recepce.

Náplň práce:
- vítání návštěv,
- péče o zasedací místnosti,
- zajištění občerstvení a kancelářských potřeb,
- skenování, třídění a archivace dokumentů,
- administrativní podpora kolegů (pracovní cesty, hotely, vozový park apod.)
- skenování účtenek a faktur,
- zpracování pošty a datové schránky.

Pracovní doba: PO-PÁ, 8:30-17:30 (flexibilně, dle domluvy)
Lokalita: Václavské náměstí
Nástup: ihned
Úvazek: 40 hodin týdně

Požadavky

- zkušenosti z obdobné pozice (recepce, administrativa)
- rodilý mluvčí češtiny
- příjemné vystupování

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek