Vložit inzerát

C++ Developer | 120 000 CZK | Prague

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

O pozici:

Pojďte pracovat pro ryze Českou společnost působící v oblasti řízení letového provozu a vývoje vojenských technologií.

Chcete se podílet na vývoji vojenského systému VERA-NG, který je světovým unikátem a vlajkovou lodí mezi našimi produkty? Pak pokračujte ve čtení.

Budete mít na starost např. diagnostiku systému, analýzou signálu ESM, trackování cílů…

Čemu se budete nejvíce věnovat?
- Implementaci dílčích částí řešení sw, sloužícího od zpracování rádiového signálu, přes výpočty
multilaterace až po zobrazování informací na displejích
- Zpracovávání požadavků, návrhů architektury, ověřování výsledku přímo na zařízení
spolupracáci s kolegy i mimo SW oddělení

Požadavky

Požadavky:
- Znalost moderního C++ (standard C++11 a vyšší)
- Orientace ve způsobech realizace SW a znalost agilní metodologie vývoje SW
- Znalost Git
- Znalost UML
- Znalost nástroje Cmake
- Znalost souborových formátů a práce s nimi (XML, JSON, YAML atd.)
- Znalost serializační knihovny FlatBuffers
- Znalost Linux, Windows
odpovědný postoj k práci a schopnost práce v týmu

Uvítáme:
- Ochotu naučit se Python, Rust
znalost Qt framework.
- Porozumění fyzikálním vlastnostem elektromagnetického signálu a jeho spektra.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 100000 CZK do 140000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek