Vložit inzerát

TECHNIK BOZP | BEZ PRAXE

Jihlava (kraj Vysočina) Plný úvazek

Náplň práce

Nemáš praxi, ale máš chuť stát se odborně způsobilou osobou v oblasti BOZP a PO?
Zkus to u nás!
Vše potřebné tě naučíme!
Potřebuješ jen SŠ s maturitou a velkou chuť naučit se něco nového.

Tvou náplní práce bude
- provádění vstupních, periodických školení i školení vedoucích pracovníků.
- vyšetřování pracovních úrazů, sepsání záznamů o úrazu, vedení evidence pracovních úrazů, zasílání záznamů o úrazech na IBP a pojišťovnu
- analýza rizik a kategorizace prací
- zajišťování měření pracovních podmínek a prostředí
- zpracování seznamu osobních ochranných prostředků s analýzou rizik na každou
práci
- kontroly na dodržování zásad bezpečné práce, dechové zkoušky na alkohol
- spolupráce s lékařem závodní preventivní péče
- účast při kontrolách Inspekce bezpečnosti práce a Krajské hygienické stanice
- dlouhodobé úkoly - analýza rizik na každou práci, předpisy BOZP pro celý závod,
- vypracování a zasílání statistiky (zpravodajská povinnost) pro Ministerstvo prům. a
obchodu a Český statistický úřad

Požadavky

- min. středoškolské vzdělání s maturitou
- uživatelská znalost PC a MS Office (Word, Excel, Outlook)
- výhodou platné školení pro odbornou způsobilost v oblasti rizik (OZO)
- dobré organizační schopnosti
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost
- praxe v oboru výhodou

Místo pracoviště

Kraj Vysočina

Informace o pozici

  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek