Vložit inzerát

Asistent/ka obchodního oddělení | VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme posilu do rozšiřujícího se týmu v Plzni. Na pozici podpory obchodního oddělení budete mít na starosti:

- koordinace nabídek
- občasné služební cesty do Německa (spíše ze začátku v procesu zaškolení)
- spravovat objednávky od zákazníků (starost o zahájení objednávky až po reklamace)
- specifikovat detailní podmínky objednávky (termíny, ceny, apod.)
- denní komunikace v cizím jazyce s kolegy z Německa (primárně po emailu, občasné telefonáty).

Pokud Vás obecně láká administrativní práce v příjemném prostředí, budeme rádi, když se nám ozvete a něco společně vymyslíme!

Požadavky

- komunikativní úroveň NJ
- znalost práce na PC (MS Office, zkušenosti se SAP výhodou)
- dobré komunikační schopnosti, analytické myšlení

POZICE JE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY!

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek