Vložit inzerát

PERSONALISTA / AMINISTRACE - PLZEŇ

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Aktuálně hledáme čerstvou posilu na personální oddělení. Bylo by fajn, kdyby již byla nějaká zkušenost v personalistice :-) Pokud máte rádi práci s lidmi a administrativu máte v malíčku, pošlete nám svůj životopis.

Tvým úkolem bude:

* Správa lékařský prohlídek a komunikace se závodním lékařem
* Správa a organizace zákonných školení (VZV, BOZP atd.)
* Nástupní a výstupní procedura v souladu s potřebami společnosti
* Práce s interním personálním systémem a aktualizace dat docházkového systému
* Související administrativní aktivity, příprava dokumentů, podkladů pro mzdy atd.
* Komunikace a spolupráce s externí mzdovou účetní

Požadavky

*Min. SŠ s maturitou
* Praxe v personalistice
* Pokročilá znalost MS Excel
* Perfektní znalost českého jazyka
* Dobré komunikační schopnosti a týmový duch

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek