Vložit inzerát

TEST INŽENÝR | ORLICKOÚSTECKO

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledá se TEST INŽENÝR

Máte zkušenosti ve vývoji a údržbě výrobních testovacích zařízení? Máte zkušenosti s deskami plošných spojů?
Zkrátka člověk, kterého baví elektro, testování a orientuje se alespoň trochu v programování!

V tom případě se mi ozvěte!!!

Vaší hlavní odpovědností bude:

- Vývoj a údržba výrobních testovacích zařízení
- Převádění produktu z fáze vývoje do výroby
- Analýza výsledků testování/programování
- Péče o tým testerů
- Komunikace se zákazníky
- Řešení problémů, spolupráce s výrobou, výrobní kvalitou

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání – nejlépe elektrotechnické, ale není podmínkou
- Zkušenosti s nahráváním SW, PLC programování
- Schopnosti každodenní komunikace v AJ
- Orientace v technické dokumentaci

Místo pracoviště

Vysoké Mýto

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek