Vložit inzerát

FINANČNÍ KONTROLER | AŽ 60 000 KČ | Možnost full remote

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš spočítáno, co chceš v životě dělat? Jsou tvým vysněným oborem čísla? Ekonomie, reporty a analýzy, je to to pravé ořechové?

Staň se součástí moc fajn týmu mezinárodní společnosti, kde budeš mít rozhodně možnost kariérního růstu! Hledáme kolegu/kolegyni na pozici FINANČNÍHO KONTROLERA:

* Opravdu to bude hodně o číslech - EXCEL na denní bázi
* Naučíme tě pracovat v interním systému (SAP)
* Budeš vytvářet reporty, finanční analýzy
* Hlídat a nastavovat správná ekonomická KPI
* Komunikovat se zahraničními pobočkami a centrálou

Po zaučení nabízíme možnost pracovat full remote. :)

Požadavky

* VŠ vzdělání ekonomického směru
* AJ na velmi dobré úrovni, min. B2(denní komunikace)
* Zkušenost na obdobné pozici, klidně školní praxe!

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek