Vložit inzerát

PROPERTY MANAGER

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro našeho klienta hledáme nového kolegu na pozici PROPERTY MANAGER.
Pokud máte již nějaké zkušenosti v oblasti realit nebo prodeje a komunikace v anglickém jazyce Vám nedělá problém, tak hledáme právě Vás.

Co bude náplní Vaši práce?

- Správa a koordinace činností souvisejících se správou svěřených nemovitostí
- Obchodní korespondence, zpracování vyúčtování služeb spojených s pronájmem prostor
- Komunikace s nájemci a řešení jejich požadavků
- Správa SVJ, zpracování rozpočtů CAPEX/OPEX a kontrola jejich plnění
- Plnění finančních cílů vybíráním nájemného, placení účtů, předpovídáním požadavků, přípravou ročního rozpočtu a plánováním výdajů
- Stanovení sazby nájemného průzkumem místních sazeb nájemného a výpočtem režijních nákladů, odpisů, daní a cílů zisku

Požadavky

- SŠ nebo VŠ
- AJ na úrovni B2
- Zkušenosti v oblasti property
- Manažerská praxe výhodou
- Velmi dobrá znalost MS Excel
- Vysoká úroveň organizace a smysl pro detail
- Výborné komunikační schopnosti

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek