Vložit inzerát

EHS TECHNIK | NOVÁ VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

EHS technici POZOR!!!

Hledáme specialistu v oblasti bezpečnosti práce/ochrany životního prostředí pro unikátní Start-upovou společnost.

Budete se podílet na tvorbě dokumentů a směrnic pro nově vybudovanou globální společnost.

Je to pro Vás nová výzva? Zašlete svůj životopis ideálně v angličtině a začněte jiný život, kde budete moci nastavoval pravidla Vy!

Uvítáme i absolventy, kteří mají vystudované bezpečnostní inženýrství.

Co Vás na pozici čeká:

- kontrola dodržování BOZP/PO/ochrany životního prostředí
- udržování EMS dokumentace
- školení zaměstnanců
- reporting o haváriích, nakládání s opady, emisích
- komunikace s úřady

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- zkušenosti na obdobné pozici (BOZP/EHS) velkou výhodou
- pokročilá úroveň AJ (příprava dokumentů, komunikace s managementem)

Místo pracoviště

Pardubice

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek