Vložit inzerát

MANAŽER STROJÍRENSKÝCH DIVIZÍ | atraktivní mzda

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Dokážete prioritizovat a vést tým o několika desítkách kolegů?
Působíte spíše jako lídr než vedoucí?

Staňte se součástí vrcholového managementu ve společnosti, která dbá na well-being svých zaměstnanců, a která o místo na trhu nemá nouzi!

Náplní Vaší práce bude koordinace jedné celé výrobní haly, ve které se nachází několik na sobě závislých oddělení. Vaším úkolem je zodpovědnost za tato oddělení, za jejich koordinaci a kooperaci - následně pak jejich vyhodnocování a rozvoj.

Požadavky

- VŠ technického zaměření podmínkou
- zkušenost na vedoucí pozici alespoň 4 roky
- zkušenosti s projektovým managementem (zavádění nových technologií)
- znalost výrobních technologií (soustružení, obrábění, frézování, ...)
- orientace v oblasti montáže a lean managementu
- AJ na výborné úrovni
- ŘP sk. B

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 100000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek