Vložit inzerát

DATA ANALYST | MS EXCEL | BRNO | 40.000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

⭐ HLEDÁ SE MASTER DATA ANALYST⭐

✅ Máš zkušenosti s překlápěním velkých datových souborů z/do Excelu?
✅ Jsi pečlivý/á a pokud Ti něco není jasné, nebojíš se zeptat?
✅ Domluvíš se anglicky alespoň na úrovni B1?

Pak hledáme právě TEBE!

Do naší kanceláře v Brně potřebujeme kolegu či kolegyni, který/á bude mít na starost překlápění dat o našich produktech do nového IT systému a následnou kontrolu převedené databáze. Budeš připravovat naši databázi na postupnou migraci, kterou provádí náš IT tým v USA, a následně budeš kontrolovat, jestli se všechny položky přemístily bezchybně a případné chyby ručně opravíš.

Bude to hodně mravenčí práce za počítačem, ale v krásném a moderním prostředí blízko centra se skvělým kolektivem!

Pokud Tě nabídka zaujala, tak neváhej a pošli nám svůj životopis. Nabídka je vhodná i pro absolventy nebo maminky po MD!

Požadavky

▶️ předchozí zkušenost s transformací velkých datových souborů z/do MS Excelu
▶️ Komunikativní úroveň AJ a nebát se mluvit (zadání úkolů bude v AJ)
▶️ pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
▶️ znalost práce s daty v SAPu - výhodou

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 38000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek