Vložit inzerát

Finanční controller

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti v controllingu?
Znáte mezinárodní standardy finančního reportingu IFRS?
Hovoříte anglicky?

Zašlete nám své CV!

Pro mezinárodní společnost působící v oblasti cateringu hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici Finanční controller.

Co bude náplní Vaší práce?

- Pravidelný reporting v IFRS standardech
- Spolupráce se Sales týmem při přípravě obchodních nabídek
- Analýzy finančních i nefinančních ukazatelů
- Business controlling
- Kontrola správnosti a interpretace výsledků

Požadavky

Rádi Vás pozveme k osobnímu pohovoru, pokud máte:
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- zkušenost na obdobné pozici minimálně 2 roky
- dobrou znalost českých účetních standardů a IFRS
- středně pokročilou znalost angličtiny - B2+ (komunikace se zahraniční centrálou, reporting, telefonická komunikace)
- znalost MS Office Excel (kontingenční tabulk, SVYHLEDAT)
- znalost SAP VÝHODOU

Nabízíme Vám perspektivní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí a možnost vzdělávání a růstu.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek