Vložit inzerát

Manažer vzdělávání a rozvoje

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme MANAŽERA VZDĚLÁVÁNÍ A ROZVOJE, který bude mít na starosti návrh a implementaci strategie vzdělávání a rozvoje zaměstnanců. Manažer vzdělávání bude spolupracovat s HR týmem a manažery v různých odděleních, aby zajistil, že vzdělávací programy odpovídají potřebám zaměstnanců na všech úrovních společnosti.

Hlavní náplní práce bude:

- Zodpovědnost za navrhování a implementaci komplexní strategie vzdělávání a rozvoje, která bude souznět s podnikovou kulturou a cíli
- Navrhování vzdělávacích programů
- Vyhodnocování efektivity školicích programů a přizpůsobení vzdělávacích programů na základě výsledků.
- Implementace současných trendů týkajících se vzdělávání a rozvoje
- Úzká spolupráce s manažery ze všech oddělení
- Spolupráce s kolegy z HR oddělení na různých projektech

Požadavky

* VŠ vzdělání
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni (častá komunikace s managementem v cizině)
* Kreativní myšlení
* MS Office na uživatelské úrovni
* Předchozí praxe v HR, ideálně z výrobního podniku

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek