Vložit inzerát

INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY| mimo automotive

Ostrava (Moravskoslezský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenost v oblasti kvality? Komunikace se zákazníky v AJ pro tebe není překážkou? Máš zájem o prostřední mimo automotive?

Pokud jsi odpověděl třikrát ANO, pošli nám své CV na pozici INŽENÝRA ZÁKAZNICKÉ KVALITY!

Náplň práce:

* komunikace se zákazníky v AJ
* práce s nástroji kvality (FMEA, CONTROL PLAN, 5S, SIX SIGMA, 8D, 5WHY,...)
* spolupráce s oddělením údržby a technologií
* řešení reklamací
* tvorba nápravných a preventivních opatření
* spolupráce s oddělením údržby a výroby
* pravidelný reporting

Požadavky

* min. SŠ vzdělání
* praxe na obdobné pozici min. 1 rok
* AJ na úrovni B2
* zkušenosti s nástroji kvality
* znalost MS OFFICE
* znalost SAP velkou výhodou
* orientace v technické dokumentaci

Místo pracoviště

Ostrava

Informace o pozici

  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek