Vložit inzerát

Provozní, manažer, správce ubytovacího zařízení

Kiosek Kadov
Hlavní město Praha Nezáleží

Náplň práce

Podnik s 20ti letou tradicí v oblasti ubytování.

Hledáme proaktivního, pečlivého, organizačně zdatného člověka, který se bude starat o provoz hostelu v Praze, asi 15 min od centra.

Jedná se o provoz ubytování v podniku s 20tiletou historií. Zařízení je po částečné rekonstrukci kompletně vybaveno. Kapacita cca 100 lůžek, 2 bary, recepce, terasa, včetně potřebné infrastruktury – web, rezervační systém, propojení na extranety, zákaznická základna a další.

Náplň práce a plná odpovědnost za:

Řízení provozu hostelu
Ve spolupráci s vedením koordinace úprav, nastavení služeb, cen, rezervačních systémů.
Vedení týmu – nábor, plánování směn, rozdělování úkolů, nastavování priorit, motivace, rozvoj a hodnocení zaměstnanců.
Zodpovědnost za objednávky zboží a surovin, skladové zásoby, inventury.
Spolupráce na finančním plánu, kontrola tržeb, pokladny, nastavení a optimalizace cen poskytovaných služeb.
Neustálé zlepšování procesů a standardů a následná důsledná kontrola a vyžadování jejich dodržování.
Spolupráce s domácími a zahraničními partnery v oblasti youth travel industry.