Vložit inzerát

PHP Developer | 100 000 CZK | Praha

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jste PHP developer alespoň s tříletou praxí? Pojďte pracovat do společnosti zabývající se radiokomunikací. Hledáme člověka, který se podílet na vývoji našich webových stránek a aplikací. Využíváme Nette framework a noSQL databáze, jako je Redis. Pokud máte zájem o práci v dynamickém a inovativním prostředí, máte zkušenosti s Nette frameworkem a noSQL databázemi, pak hledáme právě Vás!

Hlavní úkoly a zodpovědnosti:
- Vývoj a údržba radiových webových stránek a aplikací
- Implementace nových funkcí a vylepšení stávajících funkcí
- Spolupráce s týmem při návrhu a vývoji nových projektů
- Testování a oprava chyb
- Optimalizace výkonu a rychlosti našich webových stránek a aplikací

Požadavky

Požadujeme:
- Zkušenosti s Nette frameworkem a noSQL databázemi, jako je Redis
- Dobrá znalost PHP
- Schopnost číst anglicky na profesionální úrovni
- Minimálně 2 roky zkušeností s vývojem webových stránek a aplikací
- Systematický a spolehlivý přístup k práci
- Kreativní a inovativní myšlení

Výhodou:
- Znalost Golang

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 80000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek