Vložit inzerát

PERSONALIST(K)A | RECRUITER(KA) - bez praxe!

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Chceš se stát personalist(k)ou a ještě nemáš praxi? Chceš proniknout do tajů zákoníka práce a zároveň jsi dostatečně komunikativní na to, abys denně pohovoroval/-a? Že by tě recruitment taky bavil a chceš denně pracovat s lidmi?

PŘIHLAŠ SE!
#pridejseknam #graftonspirit

Co bys u nás měl/-a na starosti?
– zodpovědnost za náborový proces od A do Z
– vytváření inzerátů, pohovorování, prezentace kandidátů klientům
– veškerou HR agendu
– personální poradenství zaměstnancům i klientům
– úzkou spolupráci se mzdovou účetní
– zajišťování pracovnělékařských služeb, Multisport, stravenek aj.

Lokalita: Praha 1, kanceláře máme v administrativní části Palladia

Požadavky

- velký zájem o oblast HR a chuť se toho hodně naučit
- zkušenosti z administrativy, zákaznického servisu, HR, administrativy nebo obchodu jsou velmi vítány
- středně pokročilá úroveň angličtiny pro denní využití (ústní a písemná komunikace)
- velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti
- řidičský průkaz sk. B výhodou, nikoliv podmínkou

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 30000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek