Vložit inzerát

Legal Assistant M&A

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte již nějakou zkušenost v administrativě?
Baví Vás zajišťovat schůzky, služební cesty nebo připravovat právní dokumenty?
V tom případě máme pro Vás vhodnou pozici: Legal Assistant M&A

Co bude náplní Vaší práce?

- Zajišťování schůzek, konferenčních hovorů, seminářů a služebních cest
- Příprava právních dokumentů (výpovědí, plných mocí, žádostí k soudu, atd.)
- Podpora při administraci veřejných zakázek
- Pomoc s prováděním KYC
- Komunikace s katastrálními úřady, soudy, notáři a finanční správou
- Asistence při interních právních procesech
- Evidence dokumentů

Požadavky

- Aj na úrovni B1
- Předchozí praxe v administrativě výhodou
- Znalost MS Office
- Proaktivní přístup
- Výborné komunikační a organizační schopnosti
- Pečlivost, spolehlivost

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek