Vložit inzerát

Projektový specialista

Zlín (Zlínský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáš zajímavou práci ve které uplatníš své organizační schopnosti? Rád komunikuješ s lidmi a nebojíš se zvednout telefon? Pokud ještě ke všemu zvládáš angličtinu na komunikativní úrovni, tak se neváhej přihlásit!

Pro našeho klienta hledáme projektového specialistu, který rozšíří vývojový tým a přidá se do společnosti, která se zaměřuje na vývoj a výrobu pracovní a volnočasové obuvi.

Náplň práce:
- komunikace s dodavateli ze zahraničí
- objednávání a zadávání vzorků do výroby a kontrola celého procesu
- tvorba technických popisů výrobků
- účast na veletrzích
- vyhodnocování cenových nabídek
- reporting

Pokud se chceš stát pravou rukou produktového manažera, určitě nám zašli svůj životopis!

Požadavky

- SŠ vzdělání s maturitou a alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici nebo absolvent VŠ
- komunikativní znalost AJ (ideálně B2)
- znalost prostředí MS Office
- výborné komunikační dovednosti
- schopnost řídit projekt od začátku do konce
- ochota učit se novým věcem

Výhodou
- orientace v obuvnickém průmyslu
- cit pro materiály a barvy

Místo pracoviště

Zlín

Informace o pozici

  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Administrativa
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek