Vložit inzerát

PLÁNOVAČ - JUNIOR

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme kolegu na pozici JUNIOR PLÁNOVAČ!

Tvojí pracovní náplní bude:

* Zajišťování kontroly dostupnosti materiálu pro výrobu, komunikace s dodavateli a plánování objednávek
* Sledování průběhu výroby a kompletace výrobní dokumentace, identifikace případných odchylek
* Pravidelná komunikace se zástupci výroby a plánování změn v technologických postupech, dokumentaci a výrobních procesech
* Vytváření harmonogramů pro předvýrobní a vlastní výrobu, koordinace jednotlivých etap a kontrola plnění milníků
* Řízení přidělených zakázek od objednávky po expedici, komunikace se zákazníkem a koordinace interních týmů pro zajištění včasného dodání a plnění specifikací zakázky.

Požadavky

* min. SŠ vzdělání technického směru
* Orientace v technických výkresech (alespoň základy)
* AJ mírně pokročilá
* předchozí praxe v plánování výroby VÝHODOU

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek