Vložit inzerát

HR KONZULTANT/KA, 40 000 - 50 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Láká Vás oblast lidských zdrojů a máte již podobné pracovní zkušenosti, které byste chtěli zúročit?
Chcete se zdokonalit v oblasti náboru zaměstnanců, ale i v administrativě související s pracovním poměrem?
Zajímá Vás i rozvíjení obchodních vztahů s klienty?

Aktuálně pro naši pražskou pobočku hledáme nového kolegu/kolegyni do týmu a budeme se těšit na Váš životopis!

Naše práce zahrnuje:
- starost o různorodé pozice – od manuálních pracovníků, přes administrativní role, až po střední management
- odpovědnost za celkový proces náboru zaměstnanců (od inzerce volných pozic, přes selekci životopisů, až k vedení pohovorů a prezentaci kandidátů našim klientům)
- zpracovávání pracovních smluv a administrativní agendy související s pracovním poměrem zaměstnanců
- poskytování poradenství v pracovně právní oblasti a mzdové / daňové problematice a to směrem k našim klientům, kandidátům a zaměstnancům
- úzká spolupráce se mzdovou účetní
- zajišťování pracovnělékařských služeb, zpracování benefitů, docházek zaměstnanců atd.
- rozvíjení obchodních vztahů s klienty
- aktivní oslovování nových klientů
- uzavírání a nastavování nových spoluprací
- ad hoc úkoly

Nástup: ihned
Pracoviště: Praha 1
Mzda: 40 - 50 000 Kč, na výši své mzdy budete mít největší vliv Vy a strop u nás nenajdete

Požadavky

Od svých budoucích kolegů očekáváme následující:

- zájem o oblast HR a relevantní pracovní zkušenost (HR, administrativa nebo obchodní sféra)
- pokročilou znalost angličtiny, častá komunikace s cizinci
- samostatnost v práci a rozhodování, ale zároveň týmový duch
- obchodní nadšení
- velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
- multitasking, protože někdy musíme dělat deset věcí najednou
- otevřenost, proaktivitu a schopnost pracovat v dynamickém, rychle se měnícím prostředí

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek