Vložit inzerát

VEDOUCÍ OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti s vedením v oblasti obchodu a zájem o odvětví automatizace a elektrotechniky? Umíte si jít za svým a nevzdávat se před dosažením cíle? Hledáme vedoucího obchodního oddělení, který nám pomůže s nastavením obchodních strategií, cílů a dosažení kýžených výsledků.
Zabýváme se distribucí zařízení z oblasti elektrotechniky a automatizačních prvků.

Co Vás na pozici čeká?
- definice či úprava strategií obchodního oddělení
- kontrola výsledků, management nákladů
- udržování obchodních vztahů a vztahů s dodavateli
- plánování, vyjednávání o cenách, řešení nestandardních situací
- úzká spolupráce s technickými odděleními
- mapování trhu, důkladná znalost portfolia z obchodního hlediska, ale i technický přesah
A v neposlední řadě vedení týmu složeného z obchodníků, technických pracovníků, product managerů i servisních techniků.

Centrála: Brno
Zajímá Vás více? Pošlete svůj životopis!

Požadavky

- VŠ vzdělání (elektrotechnické zaměření popř. praxe z oblasti elektrotechniky)
- Praxe v oboru automatizace je velkou výhodou
- Min. 5 let zkušeností s obchodem
- Zkušenosti s vedením týmu
- AJ min. B2 - bez plynulé komunikace se neobejdete
- Řp. sk. B

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 70000 CZK do 95000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek