Vložit inzerát

HR ADMINISTRATIVA - PART TIME - 250 Kč/hodina

Hlavní město Praha Zkrácený úvazek

Náplň práce

Pro renomovanou českou výrobní společnost hledáme posilu do HR týmu. Máte chuť pracovat v interním oddělení pro TOP značku na trhu a získávat nové zkušenosti? Ozvěte se nám!

Co bude Vaší náplní práce?
- zajištění pracovněprávních dokumentů pro zaměstnance
- evidence personálních údajů ohledně zaměstnanců v IT systému
- správa docházky zaměstnanců
- výpomoc s koordinací nástupů nových zaměstnanců
- ad hoc úkoly a další

Mzda: 250 Kč/hodina
Lokalita: Praha 10
Spolupráce: DPČ na dobu určitou

Pokud Vás pozice zaujala, rádi Vám sdělíme detaily na pohovoru. Tak se nám ozvěte! :)

Požadavky

- administrativní zkušenosti
- zkušenost s personální administrativou (smlouvy atp.) - výhodou
- zkušenost s přípravou mezd výhodou

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 250 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek