Vložit inzerát

SPECIALISTA NA INFORMAČNÍ BEZPEČNOST | 80 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáte zajímavou příležitost, kde můžete využít své odborné znalosti z oblasti informační bezpečnosti?
Máte zkušenosti s ISO 27001/2? Chcete mít možnost získat ISO nebo i další certifikace potřebné pro práci v tomto oboru? Pak zde pro Vás máme krásnou pozici pro výrobní společnost v Brně!

- budete v úzkém kontaktu s kolegou zabývajícím se bezpečností informací a dalším kolegou zaměřeným na ochranu osobních údajů
- budete zodpovědný/á za tvorbu a úpravu firemních zásad, prezentací a školení týkajících se ochrany údajů a bezpečnosti informací
- kromě toho budete zodpovědný/á za řešení incidentů v oblasti ochrany údajů a bezpečnosti informací
- budete se podílet na kontrole smluv a dotazníků
- budete mít možnost konzultací s odborníky/partnery
- budete poskytovat poradenství kolegům
- reporting

Požadavky

- Praxe na obdobné pozici
- Velkou výhodou je certifikát interního auditora ISMS ISO 27001 (nabízíme možnost certifikát získat)
- Zkušenosti s ISO 27001/2
- Znalost zákonů EU-GDPR
- Zkušenost s principy řízení rizik
- AJ pokročilá (využití v psané i mluvené formě)

Výhodou je:
- TISAX
- ITIL Foundation certifikát

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek