Vložit inzerát

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | INSTRUMENTACE

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pohybujete se v oblasti automatizace? Baví Vás pracovat samostatně ale stále chcete mít v zádech značku, finanční zázemí, sklad a zpracovatele zakázek? Pak je tato pozice přesně pro Vás!

Hledáme obchodního zástupce pro společnost zabývající se distribucí zařízení z oblasti elektrotechniky a automatizačních prvků.

- Pozice je podřízená přímo výkonnému řediteli.
- Do budoucna je zde možnost sestavit si svůj tým a řídit jej!

Náplň práce:
- udržování a rozvoj stávajících obchodních vztahů
- odpovědnost za prodejní strategii pro svěřené portfolio
- komunikace s dodavateli (zejména zahraniční) za účelem vyjednání dohod a podmínek/udržování vztahů
- pozice je technicky zaměřená, vyžaduje technickou znalost portfolia
- reporting
- samostatná organizace práce nezávislá na zbytku týmu, možnost pracovat i na home office

Požadavky

- SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
- Praxe v oboru automatizace
- AJ min. B2 - komunikativní
- Zkušenost na obchodní pozici
- Schopnost pracovat velmi samostatně a rozvíjet obchod
- Řp. sk. B

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 65000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek