Vložit inzerát

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | obchod s KOMODITOU | AŽ 65 000 KČ

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jste obchodník/ce tělem i duší a domluvíte se Anglicky? Akvizice je Vám přirozená? Máte blízko k zemědělství?

Nabízíme pracovní příležitost v úspěšné společnosti s rodinnou atmosférou se sídlem v Praze na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro obchod s KOMODITOU.

Můžete se těšit na předaní portfolia stávajících klientů. Vaší úlohou kromě péče o ně, bude i aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí u velkoobchodů se zaměřením na gastro právě na polském trhu.

Zaškolení a zaučení probíhá v Praze, v sídle firmy. Následně počítejte s častějšími pracovními cestami do Polska.
Nebude Vás čekat pouze aktivní akvizice, ale také komunikace se zákazníky na denní bázi a s tím spojená administrativa, řešení případných reklamací a fakturace.
Podporou Vám bude tým zkušených kolegů.

Požadavky

- Český jazyk, Anglický jazyk na komunikativní úrovni
- Zkušenost v oblasti obchodu
- Kladný vztah k zemědělství
- Bydliště Praha a okolí
- Prozákaznický přístup
- Drive a týmový duch

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 45000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek