Vložit inzerát

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE S AJ | TECHNICKÝ PRODUKT

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš za sebou již nějaké zkušenosti s obchodní činností či zákaznickým servisem? Jsi technický typ s výbornými vyjednávacími schopnostmi a tahem na branku? Výborně, potom hledáme do menší výrobní společnosti s nadnárodním působením právě tebe.

Co budeš mít na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE S AJ na starosti?

- péče o portfolio stávajících zákazníků
- nové akvizice
- komunikace s velkoobchody v ČR i zahraničí
- prezentace technického produktu
- kalkulace cenových nabídek
- sledování aktuálního dění na trhu
- spolupráce s oddělením marketingu, techniky a výrobou, spolúčast na zákaznických projektech
- administrativa a evidence obchodní dokumentace
- uzavírání obchodních smluv, řešení reklamací

Požadavky

- SŠ vzdělání techického či obchodního zaměření
- 2 roky zkušeností s prodejem
- AJ B2 - plynulá komunikace pro jednání se zákazníkem
- aktivní a pozitivní přístup
- obchodní a prodejní dovednosti
- ochota cestovat do zahraničí (1-2x měsíčně)

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 30000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek