Vložit inzerát

HR MANAŽER/KA, 100-150 000 Kč/m

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro mezinárodní společnost hledáme zkušeného kandidáta na pozici HR MANAŽER/KA!

Na pozici bude Vaším hlavním úkolem:
- spolupráce na rozvoji personální strategie společnosti
- zodpovědnost za všechny procesy personálního oddělení, včetně spolupráce s externí a interní mzdovou účtárnou
- podílení se na plánování a controllingu nákladů na lidské zdroje
- zastřešení procesu náboru (včetně vytvoření strategie), onboardingu a propouštění zaměstnanců, exit interviews
- vyhodnocování KPIs (včetně review stávajících a navrhování nových), HR reporting, HR budget a HR headcount
- správa interních předpisů v souladu s legislativou, kontrola dodržování
- monitoring školících procesů ve společnosti
- zajištění dodržování pracovně právních předpisů, příprava společnosti na novou legislativu
- správa a aktualizace zaměstnaneckých benefitů, vyhodnocování, návrhy na nové
- správa sociálních sítí (Linkedin, Facebook) v oblasti HR Employer brandingu, HR Marketingu
- podílení se na celofiremních akcích a školeních
- správa a rozvoj interní komunikace
- kontakt s úřady a institucemi státní správy, školícími a personálně poradenskými firmami
- vedení HR týmu
- a další

Nástup: dohodou
Mzda: 100 -150 000 Kč/m (dle zkušeností)

Požadavky

- řízení HR oddělení v mezinárodní společnosti alespoň 5 let podmínkou
- VŠ vzdělání podmínkou
- nadstandardní znalost Zákoníku práce (ideálně s přesahem do agenturního zaměstnávání)
- anglický jazyk na výborné úrovni podmínkou
- smysl pro čísla, reporting, HR controlling
- flexibilita, samostatnost, proaktivita
- spolehlivost, zodpovědnost, přesnost, pozitivní přístup
- schopnost řízení projektů
- vysoká míra kreativity, out of the box thinker

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 100000 CZK do 150000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek