Vložit inzerát

SERVISNÍ DISPEČER | PRAHA BUDĚJOVICKÁ | 37 000 Kč!

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máš prozákaznický přístup a zvládáš také komunikaci v AJ? Pak neváhej a přihlaš se!
Hledáme vhodné kandidáty na pozici SERVISNÍ DISPEČER pro mezinárodní úspěšnou společnost.

Co tato pozice obnáší?
* zpracování požadavků zákazníků - každodenní telefonická i emailová komunikace se zákazníky
* evidence v SAPu
* koordinace servisních zásahů
* občasné vyřizování objednávek náhradních dílů

Místo výkonu práce: Praha 4, Budějovická - skvělá dopravní dostupnost (metro C)

Požadavky

* uživatelská znalost MS Ofiice - především Outlook a Excel
* anglický jazyk na kominikativní úrovni B1
* znaslot práce v SAP výhodou
* zkušenost z dispečinku, servisu nebo logistiky výhodou
* komunikativnost a aktivní přístup
* pečlivost, svědomitost

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 37000 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek