Vložit inzerát

ELEKTROINŽENÝR| OLOMOUC

Olomouc (Olomoucký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jsi absolventem elektrotechnického oboru a rád bys získal praxi? Domluvíš se anglicky a nevadí ti občasné zahraniční cesty? Tak čti dál!

Náplň práce:
- návrh třífázových suchých transformátorů
- příprava podkladů pro nabídky
- spolupráce na R&D projektech
- spolupráce se zkušebnou a konstrukcí
- technická podpora obchodního oddělení a výroby
- služební cesty (speciální zkoušky, školení apod.)
- komunikace se zákazníky a zahraničními kolegy

Požadavky

- min. SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
- obecná znalost elektrických strojů
- AJ na komunikativní úrovni (B1) - služební cesty, školení v zahraničí
- ŘP sk. B

Výhodou:
- znalost výrobních procesů a elektrotechnických materiálů
- vyhláška č. 50 § 6

Místo pracoviště

Olomouc

Informace o pozici

  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek