Vložit inzerát

Interní Auditor/ka | Praha 8

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti jako auditor nebo se v této oblasti chcete rozvíjet? Pro našeho klienta sídlícího na Praze 8 hledáme zkušené uchazeče/ky.

Co budete dělat?

* samostatně vykonávat auditorskou činnost
* zpracování řádných a mimořádných auditů
* vyhodnocovat efektivnost nastavených procesů
* zpracování auditních zpráv
* plánování auditů a vyhodnocování činnosti interního auditu
* podpora kolegů při auditech/šetření
* průběžný reporting

Požadavky

* VŠ nebo SŠ vzdělání
* předchozí zkušenosti s interním nebo externím auditem
* odpovědnost, samostatnost, pečlivost, komunikativnost
* schopnost shromažďovat a vyhodnocovat relevantní informace
* vnímavost k rizikům a schopnost navrhovat účelná a realistická opatření k jejich ošetření
* schopnost srozumitelně popisovat zjištění z auditu

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek