Vložit inzerát

IT SUPPORT | Vhodné pro absolventy! | až 40 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Právě dokončuješ střední nebo vysokoškolské vzdělání? Chceš proniknout do světa IT a začít sbírat zkušenosti?

V tom případě pro Tebe máme ideální příležitost!

Do mezinárodní společnosti s pěknými kancelářemi přímo v centru Brna hledáme nové posily do supportního týmu!

Poskytujeme kompletní správu ERP pro zahraničního zákazníka. Budeš v každodenním kontaktu s koncovými uživateli a budeš mít na starost řešení zadaných ticketů - například změnu hesla nebo zakládní účtů v Active Directory. Po zaučení se dostaneš i k mnohem komplexnějším problémům, kde se neobejdeš bez hlubší analýzy.

Požadavky

* SŠ nebo VŠ se zaměřením ideálně na IT
* domluvíš se bez problému anglicky slovem i písmem
* jsi komunikativní a ochotný/á kdykoliv pomoci
* baví tě IT a chceš se v něm zdokonalovat :)

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek