Vložit inzerát

Produktový inženýr - NE automotive

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Chcete se podílet na zavádění změn u výrobků v prestižní mezinárodní společnosti? Máte zkušenosti z výrobního provozu?

U nás budete mít na starosti:

* Nastavení výrobku v systému stejně jako správnost výrobní dokumentace
* Zaškolování pracovníků ve výrobě na nový produkt
* Vytvářet a udržovat pracovní návodky
* Starat se o implementaci změn
* Napomáhat zákazníkovi s vyřešením technických problémů s našimi výrobky
* Pomáhat během zavádění nové výroby nebo přesunu výroby
* Podílet se na implementaci zlepšovacích návrhů a zjednodušování výrobních procesů

Požadavky

- min. SŠ technického zaměření
- Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
- Zkušenost z výrobního závodu na obdobné pozici
- MS Office - na uživatelské úrovni
- Prezentační dovednosti
- Šance i pro absolventy(se zaučením)

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek