Vložit inzerát

Vedoucí obchodu a logistiky | Až 100 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jsi zkušený obchodník? Máš znalost s obchodem a starostí o své klienty? Nechceš sedět pouze v kanceláři, ale naopak ti nevadí si vzít občas montérky a jít se podívat do výroby? Tak hledáme právě tebe na pozici:

Vedoucí obchodu a logistiky

- Zodpovídá za obchodní aktivity společnosti zahrnující mj. nákup surovin, služeb a materiálů pro výrobu a provoz společnosti, prodej výrobků včetně zajištění externí dopravy, vyjednávání smluv
- Zodpovídá za řízení skladového hospodářství
- Podílí se na definování strategií prodeje a nákupu společnosti
- Zpracovává analýzy rizik v rámci svěřené oblasti
- Vyhodnocuje obchodní aktivity a navrhuje řešení jejich optimalizace
- Komunikuje s klíčovými zákazníky a řídí vztahy s nimi
- Navrhuje, připravuje a zdokonaluje pracovní procesy ve svěřených oblastech včetně implementace těchto procesů do podnikového informačního systému
- Připravuje interní reporty dle požadavků společnosti
- Připravuje rozpočty a jejich aktualizaci v rámci svěřené oblasti
- Vyhledává nové obchodní partnery a příležitosti

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání, ideálně technického nebo obchodního směru
- Minimálně 3 roky na pozici vedoucího obchodu, případně 5 let zkušeností v oblasti obchodu a skladů
- Angličtina – pokročilá úroveň
- ŘP skupiny B
- Výborné vyjednávací dovednosti
- Dobré komunikační a prezentační schopnosti
- Schopnost pracovat v týmu
- Schopnost motivovat a organizovat druhé

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 80000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek