Vložit inzerát

Administrativa Plzeň - šance pro absolventy, home office

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Co byste řekli administrativě, zpracovávání objednávek a komunikaci se zákazníkem?

Hledáme nového kolegu/kolegyni, který/-á se nebojí komunikace se zákazníkem. Šanci mají i absolventi, kteří hledají vhodné místo pro rozjezd kariéry.

Dokážete využít angličtinu také zejména v písemné formě, ale i komunikace Vám nedělá problém? Část práce využijete také německý jazyk.

Vaším úkolem bude:

- zadávání objednávek
- všeobecná administrativa
- správa složek a dat zákazníků
- aktivní komunikace se zákazníky
- řešení požadavků zákazníků

Nabízíme moderní kanceláře v centru Plzně. Umožňujeme pravidelnou práci na HOME OFFICE - a to až 3 dny v týdnu, není to však povinností. Můžeš klidně chodit do kanceláře každý den, vše je na domluvě. :-)

Požadavky

- vzdělání nebo praxe v administrativě nebo zákaznickém servisu výhodou
- znalost německého a anglického jazyka - převážně písemná, občas také telefonická komunikace
- efektivní práce s daty a analytické schopnosti
- praxe v administrativě výhodou

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek