Vložit inzerát

RECRUITER SENIOR|HOMEOFFICE

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Je nábor Tvou vášní a máš praxi s náborem z personální agentury nebo interního HR? Chceš pracovat v progresivní a dynamické společnosti s renomovaným jménem na EU trhu? Nebojíš se výzvy a jdeš za svým cílem? V tom případě hledáme přesně tebe!Tak neváhej a přidej se k nám!

Tvé úkoly budou:
* zastřešování a podpora celého procesu náboru
* spolupráce s personálními agenturami
* náborová strategie k získávaní nových kandidátů
* týmová spolupráce napříč celou společností
* prezentace, reporty

Práce snů! Neváhej a zasílej CV! :)

Požadavky

* SŠ nebo VŠ vzdělání
* AJ na komunikativní úrovni B2
* zkušenost na obdobné pozici
* znalost práce se sociálními síti (FB, Instagram, LinkedIn)
* business mindset, komunikativnost, samostatnost

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek