Vložit inzerát

FINANČNÍ MANAŽER | SLUŽEBNÍ AUTO!

Jihlava (kraj Vysočina) Plný úvazek

Náplň práce

Zkušení vedoucí finančních úseků nastražte uši! Hledám FINAČNÍHO MANAŽERA (vedoucího controllingu) s perfektní znalostí MS Excel a komunikativní angličtinou! Máte zkušenosti s vedením finančního oddělení ideálně výrobního závodu?

FINANČNÍ MANAŽER, vedoucí controllingového oddělení:
* Zastřešuje kompletně finanční stránku výrobního závodu
* Řídí tvorbu kalkulací, finančních nabídek, finančních plánů
* Je zodpovědný za tvorbu budgetů, přípravy rozpočtů, predikcí
* Má na starosti řízení auditů
* Spolupracuje s ostatními týmy v rámci mezinárodní pobočkové spolupráce
* Reportuje svému nadřízenému (v rámci EU)

Požadavky

* VŠ vzdělání ekonomického, účetního, obchodního směru
* Min. 4 roky na vedoucí pozici v oblasti financí
* Zkušenosti z výrobního závodu (automotive výhodou)
* AJ na úrovni B2 (denní komunikace)

Místo pracoviště

Kraj Vysočina

Informace o pozici

  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 80000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek