Vložit inzerát

PRODUCT SPECIALIST| ELEKTRO| zahraniční cesty

Olomouc (Olomoucký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Zajímá tě oblast Smart Home? Rád by ses podílel na zavádění nových produktů do našeho portfolia? Lákají tě zahraniční cesty?

Tak mi děj vědět!

Náplň práce:
- správa produktového portfolia (monitorovací a telekomunikační technika, Smart Home, ...)
- návrh nových produktů pro realizaci a zavedení do prodeje
- vyjednávání s dodavateli
- návštěvy veletrhů a výrobních závodů
- prezentace produktů a školení obchodního týmu
- příprava dokumentů k vybraným produktům (návod k obsluze, montáž apod.)
- správa technické a certifikační dokumentace

Požadavky

- min. SŠ vzdělání (obor elektro výhodou)
- zájem o oblast elektro
- aktivní znalost AJ (komunikace se zahraničními dodavateli)
- ochota cestovat v rámci ČR i zahraničí
- dobré komunikační dovednosti
- ŘP sk. B. - aktivní řidič

Místo pracoviště

Přerov

Informace o pozici

  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek