Vložit inzerát

ASISTENT/KA v RETAIL MARKETINGU

Hlavní město Praha Zkrácený úvazek

Náplň práce

Jste studentem vysoké školy a rádi byste získali praxi v oblasti retail marketingu? Ovládáte MS Excel na pokročilé úrovni a považujete se za analytického člověka? Nebojíte se komunikovat v angličtině?

Pošlete nám svůj životopis a odstartujte svoji kariéru v mezinárodní společnosti.

Náplň práce:
* Administrativní podpora marketingových manažerů společnosti
* Příprava marketingových prezentací - v anglickém jazyce
* Příprava prezentací pro zákazníky
* Komunikace s třetí stranou - tiskárny, kreativní agentury atd.
* Příprava POP materiálů
* Pravidelné reporty a analýzy trhu
* Ad hoc administrativní úkoly

Nástup: ihned
Lokalita: Praha - Karlín
Mzda: 220 Kč/hod

Požadavky

* student bakalářského nebo magisterského programu
* znalost angličtiny na úrovni B2 a výš
* dobrá znalost MS Office (především MS Excel)
* orientace na detail, analytické myšlení
* pozitivní přístup a zájem o spolupráci v týmu

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama
  • Plat: Od 220 CZK do 220 CZK
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek