Vložit inzerát

PLÁNOVAČ VÝROBY | KONTROLING

Jihlava (kraj Vysočina) Plný úvazek

Náplň práce

Jsi čerstvě po škole a hledáš pracovní uplatnění? Máš vystudovanou ekonomku, či jsi absolventem technického oboru? Nebo už máš zkušenosti z některé z oblastí PLÁNOVÁNÍ VÝROBY A KONTROLINGU? Angličtina/němčina Ti nedělá problém?

Mám tu PŘÍLEŽITOST přímo pro Tebe! Kombinace PLÁNOVAČE & KONTROLERA!
* Samostatná pozice v rámci výrobního závodu
* Dostaneš se k plánování výrobních kapacit
* Tvorbě statistik výrobního plánu
* Budeš součástí nových projektů!
* Na starosti budeš mít kalkulace, kontroling těchto projektů

Zaučíme, v interním systému pracovat naučíme, je to jen na Tobě! :)

Požadavky

* SŠ/VŠ technického/ekonomického zaměření
* Zkušenosti z controllingu, plánování výroby
* AJ nebo NJ na úrovni B1
* Znalost Excelu (funkce, filtry, tabulky)

Místo pracoviště

Kraj Vysočina

Informace o pozici

  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek