Vložit inzerát

TECHNOLOG | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Do automotive společnosti v Českých Budějovicích hledáme posilu na pozici Technologa.

Jste zaměření na selektivní pájení nebo třeba konformní potahové materiály? Jsou vám blízké ICT testy nebo EOLT testy? Cokoliv z těchto vlastností/dovedností u nás využijete!

Co ale k běžné náplni práce?
- Budete odpovídat za proces v daném úseku výroby
- Budete tvořit pracovní postupy a návodky
- Budete zlepšovat nové produkty a procesy pro jejich vytvoření
- Budete se držet metod štíhlé výroby, jako jsou 5S, Kaizen nebo PDCA

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- Angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni (alespoň B1)
- Praxe se selektivním pájením, konformními potahovými materiály, ICT (in-circuit testy) nebo EOLT (end-of-line testy) velkou výhodou