Vložit inzerát

MARKETING MANAGER, 120 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti z vedoucí pozice? Znáte oblast marketingu zaměřeného na zákazníka a nákup jako své boty? Dokážete vést tým lidí? V tom případě čtěte dál a přidejte se k mezinárodnímu týmu jednoho z našich TOP klientů!

Co Vás na této pozici čeká?
- Starost o region střední Evropy a Blízkého východu
- Hledání obchodních příležitostí ve spolupráci s týmy v daných zemích
- Pravidelné strategické opatření pro porovnání daného trhu a konkurence
- Implementace regionálních plánů na národní úroveň a jejich případná úprava na cílový trh
- Implementace digitálních strategií pro jednotlivé trhy
- Finanční dohled na cenové nabídky a rozpočet týmů

Požadavky

- Minimálně 5 let zkušeností v oblastech Consumer / Shopper Marketing a/nebo Customer Marketing
- Znalost českého a anglického jazyka
- Ideálně bakalářské nebo vysokoškolské vzdělání
- Zkušenost z FMCG společnosti
- Zkušenost na pozici Territory manager nebo podobné pozici velkou výhodou
- Schopnost strategického plánování
- Zkušenost na vedoucí pozici

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama
  • Plat: Od 115000 CZK do 130000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek