Vložit inzerát

HR NOVÁČEK | RECRUITMENT CONSULTANT | PLZEŇ

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Chceš pracovat v personalistice? Nemáš třeba ještě praxi, ale máš odvahu a chuť se vše naučit? :-)

Dáváme příležitost všem, kdo se nebojí pohovorovat, komunikovat a hlavně být úspěšný!!

Náplní práce je:
- pečovat o kandidáty - aktivně je vyhledávat a oslovovat, komunikovat na sociálních sítích, inzerovat pozice, procházet životopisy, vést pohovory s kandidáty, vybírat ty nejlepší a prezentovat je klientům
- pečovat o klienty - konzultovat s nimi jejich potřeby v oblasti náboru a personálních služeb
- HR administrativa tě nemine
...a další

Pracovní doba 8-17h, možnost 2 dny v týdnu pracovat z domova
Nástup: ideálně ihned
Adresa: BCB Building, Anglické nábřeží, Plzeň

Požadavky

- nadšení a zájem o oblast HR
- komunikativní angličtina výhodou, není podmínkou
- velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti
- ochota se učit!!
- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič PODMÍNKOU

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek