Vložit inzerát

C# DEVELOPER | bezpečnostní technologie

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Chceš se podílet na vývoji bezpečnostních systémů a integraci řešení?

Pokud umíš programovat v C#, tak nám pošli svůj životopis!

Pro českou společnost hledáme posily do týmu vývojářů. Čekají tě zmodernizované prostory a mnoho prostoru pro tvůj růst.

Na čem se budeš podílet?

* vývoj in house systému - integrační platformy pro bezpečnostní technologie a monitorovacího systému
* vývoj backendu v C# a na .NET 6
* integrace nejrůznějších zabezpečovacích technologií
* práce s API
* psaní čistého kódu a jeho kontrola díky pravidelnému code review
* účast na každodenních stand-upech v rámci sprintu

Požadavky

* zkušenost s programováním v jazyce C# na platformě .NET
* orientace v nejrůznějších API
* angličtina alespoň na pasivní úrovni - čtení dokumentace
* zájem o bezpečnostní technologie :)

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 50000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek