Vložit inzerát

Finanční účetní - flexibilní pracovní doba + home office

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Do našeho účetního oddělení hledáme finanční účetní. Praxe ve výrobní společnosti velkou výhodou.

Nabízíme dlouhodobou spolupráci a pohodové kolegy/-ně. Možnost home office a flexibilní pracovní dobu.

Pozice je vhodná také pro absolventy ekonomicky zaměřených škol s chutí nastartovat kariéru v oboru.

Co vás čeká:

- účtování dokladů (faktury přijaté, interní doklady, banka)
- vytváření příkazů k úhradě
- vedení pokladny a účtování pokladních dokladů
- evidence majetku společnosti
- spolupráce při měsíčních i ročních účetních závěrkách

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- praxe na pozici finanční účetní velkou výhodou, absolventi alespoň střední ekonomické školy vítání
- práce v MS Office
- Komunikativní anglický jazyk na úrovni B1

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek