Vložit inzerát

Asistentka v advokátní kanceláři

Advokátní kancelář Vácha & Kolář
Hlavní město Praha Zkrácený úvazek

Náplň práce

Náplň práce:
Zajištění chodu kanceláře,
Korektury textu v českém jazyce,
Zpracování zápisů z jednání,
Základní správa PC, práce s internetem,
Vyřizování telefonních hovorů a emailů, vítání návštěv a příprava občerstvení pro klienty, formátování a úpravy textů, správa datové schránky, kontrola stavu zásob drogerie, kancelářských potřeb a občerstvení a jejich objednávání, příprava podkladů pro fakturaci,
Vedení kancelářské pokladny,
Spolupráce s externí účetní,
Práce vhodná pro absolventy SŠ obchodního typu.

Nabízíme:
Práci na HPP (pracovnní smlouva na dobu neurčitou),
Práce na zkrácený úvazek – čtyři pracovní dny v týdnu,
Pracovní doba, dovolená atd. vše v rozsahu a v souladu se zákoníkem práce,
Stabilní a dlouhodobé zaměstnání v zavedené kanceláři,
Přátelské pracovní prostředí,
Vstřícnost individuálním potřebám,
Odpovídající finanční ohodnocení,
Zodpovědnou a samostatnou práci,
Proplacení jízdného na pražskou MHD,
Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Požadavky

Požadujeme:
SŠ vzdělání s maturitou,
Pokročilá znalost práce na PC,
Desetiprstová hmatová metoda – min. 220 čistých úhozů za minutu,
Výborná znalost české spisovné gramatiky podmínkou, anglický jazyk výhodou,
Zkušenost s programy ASPI a ABRA výhodou,
Dobré komunikační a organizační schopnosti,
Reprezentativní vzhled,
Příjemné vystupování, pečlivost, spolehlivost,

Další informace

V případě zájmu, prosím, zašlete svůj životopis a motivační dopis v českém jazyce.

Místo pracoviště

Praha 2

Informace o pozici

  • Advokátní kancelář Vácha & Kolář
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa
  • Požadované vzdělání: Advanced
  • Plat: 20 000,- Kč čistého
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek